Priser fastligger

Der er ikke flere ledige hele sæsonpladser

Vi har ledige forårs og efterårs pladser. Kontakt os på info@nystrupcamping.dk.

PladstypeForår 2022
1. april til 18. juni
Efterår 2022
1. september til 30. okt.
 
Rød plads4500,003000,00
Blå plads5000,003500,00
Hvid plads5500,004000,00
Eltilslutning200,00200,00
Pr. KwH3,753,75
Gæstekort300,00300,00
Priser på sæsonpladser er inkl. hjemmeboende børn under 18 år.